Treasure State Triathlon-Olympic
June 21, 2009
Results By Perfect Timing www.perfect-timing.org
1 259 Sheridan 2 2:20:02.9 2:43/K
259 Codi Krueger Swim 7 26:18.9 26:18.9 26:18/M
259 Taylor Speilburg Bike 24 1:18:07.8 1:44:26.7 3:43/M
259 Ryan Sorenson Run 6 35:36.2 2:20:02.9 5:45/M
2 260 Runner Feet 2:22:40.9 2:46/K
260 Greg Neil Swim 38 32:33.4 32:33.4 32:33/M
260 Jake Neil Bike 32 1:12:49.8 1:45:23.3 3:28/M
260 Doug Neil Run 9 37:17.5 2:22:40.9 6:01/M
3 261 Manhattan Athletic Club 2:23:18.6 2:47/K
261 Martin Coleman Swim 49 35:44.0 35:44.0 35:44/M
261 Mitch McLeod Bike 30 1:09:35.9 1:45:19.9 3:19/M
261 Michael Asay Run 11 37:58.6 2:23:18.6 6:07/M
4 250 Bozeman Clinic 2:27:20.0 2:52/K
250 Meagan Roberts Swim 56 36:20.9 36:20.9 36:20/M
250 Gabor Benda Bike 19 1:05:17.9 1:41:38.8 3:07/M
250 Steve Roberts Run 17 45:41.1 2:27:20.0 7:22/M
5 255 Live to Stride 2:31:23.0 2:56/K
255 Lucy Page Chestnut Swim 36 32:04.3 32:04.3 32:04/M
255 Tyler Wilkinson Bike 27 1:12:39.9 1:44:44.2 3:28/M
255 Sarah Willis Run 21 46:38.7 2:31:23.0 7:31/M
6 256 Lone Mountain Athletes 2:36:03.0 3:02/K
256 Lucas Benda Swim 9 27:18.6 27:18.6 27:18/M
256 Whitney Peters Bike 21 1:14:58.2 1:42:16.9 3:34/M
256 Brandon Strong Run 29 53:46.0 2:36:03.0 8:40/M
7 251 Lady K 2:41:31.9 3:08/K
251 Krista Markle Swim 30 30:52.4 30:52.4 30:52/M
251 Kara Damon Bike 35 1:16:18.9 1:47:11.4 3:38/M
251 Karen Burfening Run 40 54:20.4 2:41:31.9 8:46/M
8 263 Sunrise Rotary 2:44:04.4 3:11/K
263 Michael Daugherty Swim 28 30:35.1 30:35.1 30:35/M
263 Elizabeth McCutcheon Bike 48 1:21:40.5 1:52:15.6 3:53/M
263 Brian Clatin Run 43 51:48.7 2:44:04.4 8:21/M
9 257 2 Girls and a Guy 2:44:21.9 3:11/K
257 Jeff Abelin Swim 43 34:12.4 34:12.4 34:12/M
257 Susan Benda Bike 51 1:18:30.4 1:52:42.9 3:44/M
257 Kristin Ahmann Run 46 51:39.0 2:44:21.9 8:20/M
10 258 Sheridan 1 2:48:02.6 3:16/K
258 Christina Krueger Swim 79 42:09.8 42:09.8 42:09/M
258 Jessica Harrelson Bike 75 1:24:45.5 2:06:55.3 4:02/M
258 Kit Wendtland Run 51 41:07.3 2:48:02.6 6:38/M
11 262 Miss Fitz 2:49:22.8 3:17/K
262 Katie Boyce Swim 32 31:14.0 31:14.0 31:14/M
262 Chris Martin Bike 23 1:11:54.7 1:43:08.7 3:25/M
262 Megan Miller Run 53 1:06:14.0 2:49:22.8 10:41/M
12 253 Corn Dogs 2:56:20.3 3:25/K
253 Ayla Mueller Swim 2 23:08.8 23:08.8 23:08/M
253 Jamie Kuhawa Bike 78 1:45:59.0 2:09:07.9 5:03/M
253 Julie Painter Run 66 47:12.4 2:56:20.3 7:37/M
13 252 Triage 3:09:49.7 3:41/K
252 Betty Ainsworth Swim 22 29:10.7 29:10.7 29:10/M
252 Jennifer Masquelier Bike 79 1:40:02.6 2:09:13.3 4:46/M
252 Heather Hart Run 81 1:00:36.4 3:09:49.7 9:46/M
14 254 Sofa King Deep 3:34:56.3 4:10/K
254 Sarah Speely Swim 77 41:32.7 41:32.7 41:32/M
254 Deb Keely Bike 72 1:24:15.4 2:05:48.2 4:01/M
254 Abby Carruthers Run 92 1:29:08.0 3:34:56.3 14:23/M